czwartek, 15 listopada 2012

Moje pierwsze podkolanówki naalbindingowe!

Już myślałam, że ten dzień nie przyniesie niczego dobrego... Z tego powodu zapadłam w katatoniczny stan dziergania i tym sposobem nie wiedzieć kiedy udało mi się skończyć pierwsze w życiu podkolanówki na igle robione :) Życzę sobie, żeby wszystkie następne udawały się tak pysznie jak te! Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć użytkowniczce samych ciepłych wyjazdów historycznych!

A co się namęczyłam nad nimi, to moje :P

7 komentarzy:

 1. I jakaż seksowna czerwona podwiązka :D

  (i teraz właśnie przyszła mi na myśl - także naalowo wydziergana czerwona podwiązka, taka fiu-bździu jak szydełkowe :D )

  OdpowiedzUsuń
 2. Podwiązeczka ze sznureczka sprawdza się idealnie antyzjeżdżająco :) Jak pozbędę się awersji do podkolanówek to sobie też takie z podwiązkami zrobię.

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja mam podkolanówki i są najlepszą rzeczą ever!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja mam do podkolanówek podwiązki z rzemyków a w wersji germańskiej z krajki - jedne i drugie się sprawdzają :)

  A najlepsze są i tak Rudego skórzane do owijek :D Stanowczo, podwiązki powinny w reko wyprzeć wszelkie oplątywanki z krajki - męskie szłapy dużo lepiej w nich wyglądają :D

  A w ogóle podkolanówki są super wygodne, czy lato czy zima :]

  OdpowiedzUsuń
 5. Pikne są :) Narobiłaś mi apetytu na kolejne dłubanie na igle, zła kobieto :P
  ...a swoją drogą, myślałaś może o POŃCZOCHACH naalowych? To dopiero byłby czelendż :D

  OdpowiedzUsuń
 6. O bogowie... pończochy to nie dość, że katorga zrobić, a do tego z tej wełny, którą mam to jak narzędzie tortur :D Jeśli podejmiesz wyzwanie- kibicuję!

  OdpowiedzUsuń
 7. Hmm...biorąc pod uwagę, że podkolanówki robiłam dwa miesiące, to na pończochy zeszłoby mi chyba z pół roku :/ Ale myśli mi się wkręciła i kusi :D Jak kiedyś faktycznie takie zrobię, będzie można pyknąć sesję foto a'la medieval pin up girls :D

  OdpowiedzUsuń