poniedziałek, 1 lipca 2013

Islandia igłą malowana - cykl.

Już od dłuższego czasu chodzi mi po głowie mały projekt związany z pobytem na Islandii. Wokół tak pięknie, że aż żal nie wykorzystać tego jak natura krzyczy do mnie pięknymi zestawieniami barw. Zatem w miarę możliwości czasowych i finansowych będę się starała publikować moje wysiłki ujęcia piękna islandzkich krajobrazów w moich wyrobach naalowych :)

Zapraszam na mały trailer.


Ah i przy okazji chciałabym też pochwalić się nowym logo, które od teraz będzie reprezentowało moją działalność :)

4 komentarze:

 1. Twój pomysł na inspiracje kolorami Islandii jest strzałem w 10! Kurcze, Islandia ma tak piękne połączenia kolorystyczne, że aż się prosi je namalować, albo oddać w inny sposób. To śmieszne, ale jak zobaczyłam na żywo to jasnozielone zielsko na czarnym podłożu, to najpierw mi się skojarzyło z kadrem z "Noe wybrany przez Boga" jak na czarnej ziemi wzdłuż rzeczki rosły rośliny w ciągu nocy od zasadzenia ziarenka (notabene film częściowo nagrywany na Islandii :P ) , a potem Twoje czapki z bloga :))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki :) niedługo będę miała więcej czasu i planuję wrócić do tego pomysłu, bo mam jeszcze mnóstwo niewykorzystanych motywów z podróży :) Mam nadzieję, że wyprawa była udana!

   Usuń
  2. Wyprawa była najlepsza w życiu i pewnie dłuuugo najlepszą pozostanie. Przywiozłam sobie polecaną przez Ciebie lopi i szczerze mówiąc - układa się na naalowej rękawiczce zupełnie inaczej niż typowa surowa, więc jeszcze nie ogarnęłam jak zrobić ładną, ale praca w toku :D

   Usuń